O HYWO

Firma powstała w 2005 roku rozpoczynając od współpracy z pierwszym Klientem – Neupack Bydgoszcz. Przez lata rozwinęliśmy zakres działalności, udoskonaliliśmy procedury i poszerzyliśmy wachlarz Klientów. Do największych należy grupa MMP Neupack Polska (Bydgoszcz i Józefów) oraz Przychodnia Specjalistyczna w Bydgoszczy.

Dzięki wypracowanym procedurom, oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Pracujemy na najlepszych urządzeniach (Karcher) i atestowanymi środkami do utrzymania czystości, a nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pomagają naszym Klientom utrzymać czystość w obsługiwanych przez nas obiektach.

W tej chwili oddajemy do dyspozycji naszych Klientów 60-osobowy zespół pracowników, ponad 50 urządzeń czyszczących oraz nasze doświadczenie.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie obiektów przemysłowych. Pracujemy nad rozwojem naszych pracowników oraz doskonaleniem procesu sprzątania, czyniąc go profesjonalnym, szybkim i skutecznym. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Wierzymy, że praca połączona z pasją przynosi znakomite rezultaty.

HYWO sprzątanie obiektów przemysłowych proponuje usługi w zakresie:

Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przygotujemy ofertę dla Twojej firmy!

skontaktuj się z hywo